MLF2012C150MTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLF2012C150MTD25
JLCPCB Part #
C1333497
Package
0805
Description
15uH 22MHz 30@1MHz 350mΩ 5mA AEC-Q200 ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS