TPX205950MT-7036A1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TPX205950MT-7036A1
JLCPCB Part #
C2654539
Package
SMD-8P,1.2x2mm
Description
-40℃~+85℃ 0.9dB 1.559GHz~1.606GHz 1.7dB 10dB 25dB 28dB 4.9GHz~5.95GHz 9dB SMD-8P,1.2x2mm Duplexers ROHS