MPZ1005S600CTD25
MFR.Part #
MPZ1005S600CTD25
JLCPCB Part #
C165809
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 60mΩ 60Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS