MPZ1005S221ETD25
MFR.Part #
MPZ1005S221ETD25
JLCPCB Part #
C165810
Description
-55℃~+125℃ 1 220mΩ 220Ω@100MHz 900mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS