MPZ1005A151ETD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MPZ1005A151ETD25
JLCPCB Part #
C2661575
Package
0402
Description
1 150Ω@100MHz 180mΩ 800mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS