MMZ2012Y202BTD25
MFR.Part #
MMZ2012Y202BTD25
JLCPCB Part #
C360718
Description
-55℃~+125℃ 1 2kΩ@100MHz 400mA 500mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS