B32652A0104K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32652A0104K000
JLCPCB Part #
C125402
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 1kV ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS