B43704A9398M000
MFR.Part #
B43704A9398M000
JLCPCB Part #
C3814377
Package
Bolt,D64.3xL106.7mm
Description
-40℃~+85℃ 106.7mm 12000hrs@85℃ 15.1A@100Hz 28.5mm 28mΩ@100Hz 3900uF 400V 64.3mm ±20% Bolt,D64.3xL106.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS