MMZ1608B102CTD25
MFR.Part #
MMZ1608B102CTD25
JLCPCB Part #
C307758
Description
-55℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 300mA 600mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS