MMZ1608B102CTA00
MFR.Part #
MMZ1608B102CTA00
JLCPCB Part #
C275435
Description
-55℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 300mA 600mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS