MHQ0603P3N5ST000
MFR.Part #
MHQ0603P3N5ST000
JLCPCB Part #
C2049333
Description
16@500MHz 170mΩ 3.5nH 500mA 6.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS