MMZ1005S601HT000
MFR.Part #
MMZ1005S601HT000
JLCPCB Part #
C193387
Description
-55℃~+125℃ 1 340mΩ 440mA 600Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS