B32653A1223J000
MFR.Part #
B32653A1223J000
JLCPCB Part #
C7079050
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 22nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS