MMZ1005S241CTD25
MFR.Part #
MMZ1005S241CTD25
JLCPCB Part #
C404694
Description
-55℃~+125℃ 1 240Ω@100MHz 280mΩ 400mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS