MMZ1005S102CTD25
MFR.Part #
MMZ1005S102CTD25
JLCPCB Part #
C360716
Description
-55℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 200mA 750mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS