B43501G2477M87
MFR.Part #
B43501G2477M87
JLCPCB Part #
C1605651
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
200V 25mm 30mm 470uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS