MMZ0603S800CTD25
MFR.Part #
MMZ0603S800CTD25
JLCPCB Part #
C404727
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 300mΩ 80Ω@100MHz ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS