FK18C0G1H222JN006
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FK18C0G1H222JN006
JLCPCB Part #
C3697486
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.2nF 50V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS