MMZ0603S601CTD25
MFR.Part #
MMZ0603S601CTD25
JLCPCB Part #
C404731
Description
-55℃~+125℃ 1 1.45Ω 100mA 600Ω@100MHz ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS