CD85-E2GA102MYVSA
MFR.Part #
CD85-E2GA102MYVSA
JLCPCB Part #
C342311
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 1nF 250V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS