MLZ2012N3R3LT000
MFR.Part #
MLZ2012N3R3LT000
JLCPCB Part #
C2041461
Description
130mA 150mΩ 2MHz 3.3uH 750mA Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS