B43508E2158M87
MFR.Part #
B43508E2158M87
JLCPCB Part #
C1611636
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
1500uF 250V 30mm 55mm ±20% 插件,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS