MLZ2012N220LTD25
MFR.Part #
MLZ2012N220LTD25
JLCPCB Part #
C404771
Description
22uH 300mA 670mΩ 70mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS