B41231C9158M000
MFR.Part #
B41231C9158M000
JLCPCB Part #
C1600726
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 1500uF 2000hrs@85℃ 35mm 3A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS