MLZ2012M6R8HTD25
MFR.Part #
MLZ2012M6R8HTD25
JLCPCB Part #
C404748
Description
220mA 350mA 400mΩ 6.8uH AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS