B41790A7258Q001
MFR.Part #
B41790A7258Q001
JLCPCB Part #
C1498732
Package
Plugin
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 18mm 24mΩ 2500uF 35V 5000hrs@125℃ 9.25mm 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS