MLZ2012M3R3HTD25
MFR.Part #
MLZ2012M3R3HTD25
JLCPCB Part #
C404746
Description
200mΩ 3.3uH 350mA 500mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS