MLZ2012M1R0HT000
MFR.Part #
MLZ2012M1R0HT000
JLCPCB Part #
C383403
Description
100mΩ 150MHz 1uH 700mA 800mA Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS