MLZ1608M220WTD25
MFR.Part #
MLZ1608M220WTD25
JLCPCB Part #
C307749
Description
150mA 2.4Ω 22uH 55mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS