MLP2520S1R0MT0S1
MFR.Part #
MLP2520S1R0MT0S1
JLCPCB Part #
C76795
Description
1.5A 110.5mΩ 1uH Multilayer inductor ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS