B32652A6104J289
MFR.Part #
B32652A6104J289
JLCPCB Part #
C125407
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS