MLP2520H1R0MT
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLP2520H1R0MT
JLCPCB Part #
C6673239
Package
1008
Description
1.5A 1uH 97.5mΩ ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS