MCZ1210AH301L2TA0G
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MCZ1210AH301L2TA0G
JLCPCB Part #
C3211253
Package
SMD-4P,1x1.3mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 300Ω@100MHz 5V SMD-4P,1x1.3mm Common Mode Filters ROHS