MLP2016V1R5MT0S1
MFR.Part #
MLP2016V1R5MT0S1
JLCPCB Part #
C6908675
Package
0806
Description
1.15A 1.5uH 175mΩ ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS