VLS4012CX-680M-1
MFR.Part #
VLS4012CX-680M-1
JLCPCB Part #
C1513011
Package
SMD,4x4mm
Description
320mA 320mA 320mΩ 68uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS