MLP2016S1R5MT0S1
MFR.Part #
MLP2016S1R5MT0S1
JLCPCB Part #
C76794
Description
1.2A 1.5uH 117mΩ Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS