B32656J2474J000
MFR.Part #
B32656J2474J000
JLCPCB Part #
C7079069
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+100℃ 470nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS