B43508B9567M000
MFR.Part #
B43508B9567M000
JLCPCB Part #
C1582779
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.83A@100Hz 10mm 220mΩ@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 40mm 560uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS