MLK1005S3N3ST000
MFR.Part #
MLK1005S3N3ST000
JLCPCB Part #
C107321
Description
110mΩ 3.3nH 400mA 7@100MHz 7GHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS