MLK1005S2N0STD25
MFR.Part #
MLK1005S2N0STD25
JLCPCB Part #
C7302699
Description
180mΩ 2nH 500mA 6@100MHz 8.3GHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS