B43712A9338M000
MFR.Part #
B43712A9338M000
JLCPCB Part #
C1615292
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 3300uF 400V 40mΩ@100Hz ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS