MLK1005S15NJTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLK1005S15NJTD25
JLCPCB Part #
C502008
Package
0402
Description
15nH 300mA 4GHz 500mΩ 7@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS