MLG0603P0N6BTZ10
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG0603P0N6BTZ10
JLCPCB Part #
C275147
Package
0201
Description
0.6nH 10mΩ 1A 20GHz High-frequency inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS