MLK0603L1N8ST000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLK0603L1N8ST000
JLCPCB Part #
C5769324
Package
0201
Description
1.8nH 10GHz 270mΩ 300mA 6@300MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS