MLK0603L1N3ST000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLK0603L1N3ST000
JLCPCB Part #
C6673218
Package
0201
Description
1.3nH 10GHz 240mΩ 300mA 6@300MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS