DEA160960LT-5044C1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
DEA160960LT-5044C1
JLCPCB Part #
C307654
Package
SMD-6P,1.6x0.8mm
Description
-40℃~+85℃ 0.7dB 35dB 50Ω 699MHz~960MHz Low Pass SMD-6P,1.6x0.8mm RF Filters ROHS