MLK0603L1N1ST000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLK0603L1N1ST000
JLCPCB Part #
C6593661
Package
0201
Description
1.1nH 11GHz 220mΩ 300mA 6@300MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS