MLG1005S6N2HTD25
MFR.Part #
MLG1005S6N2HTD25
JLCPCB Part #
C404627
Description
160mΩ 4GHz 6.2nH 600mA 8@100MHz AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS