B43727A5188M600
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43727A5188M600
JLCPCB Part #
C1236073
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1800uF 22.2mm 450V 60mΩ@100Hz 7.11A@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS