MLG1005S5N6CT000
MFR.Part #
MLG1005S5N6CT000
JLCPCB Part #
C275295
Description
140mΩ 4GHz 5.6nH 600mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS